středa 14. prosince 2011

Krásný den mé milé blogerky,

doufám, že si užíváte 3. adventní týden co nejlépe .-) Dárečky nakoupeny? Já nakupovala ještě včera.. nebo spíš bych měla napsat "teprve" včera.. no jsem ostuda, vím, ale poslední týdny byly v práci dost hektické, k tomu škola .. a tak to dopadlo jak to dopadlo..
 Celé týdny jsem bravurně odolávala -  až mě dnes skolila jakási viróza.
Co nadělám...
Takže na programu dne je pití čaje a listování časopisy od milé blogerky NIK_ANTIK, která mě překvapila již před několika dny a poslala mi velký balík nádherné inspirace.
Ještě jednou mnohokrát DĚKUJI***
Radost byla veliká :-))*** Poděkování patří i naší známé Evičce, která poskytla mou adresu.
Evíčku, díky a doufám, že už jsi fit***

a malá ochutnávka obsahuinspirace se nám nyní opravdu hodí, dostala jsem v čase předvánočním - pro mne ten nejlepší dárek...
rozhodnutí a odhodlání  přestavět naší chaloupku...
čeká nás mnoho práce, ale už nyní se na ni velmi těším... na to plánování, vymýšlení detailů... atd..
Co mohu již nyní prozradit... půjde o styl ( mou lásku) TOSKÁNSKÉHO VENKOVA s vlastním rukopisem...
nebo.. o VLASTNÍ RUKOPIS ovlivněný Toskánskem??? Kdo ví...
Sama se nechám výsledkem překvapit .-)

Krásný zbytek dne sluníčka a foukám kupu zdravíčka
****
9 komentářů:

NikAntik řekl(a)...

Ahoj Susie, es freut mich sehr, dass die Zeitschriften dir gefallen. Viel Freude damit und auch großen Dank an Evìk für die Adressen :-)) Nazdar, Nik

Lennka řekl(a)...

Zuzí, inspirace není nikdy dost a to je moc krásný dárek ;-) Ukázka obsahu je nádherná.
A přestavba, jsem šťastná, že to můžu sdílet s Tebou a těším se až to propukne, jako kdyby to bylo u nás :-)) A jedno vím jistě, bude to krásný domov, už jen proto, že tam žijou báječní lidi, které mám moc ráda, a hlavně Ty se svojí schopností dělat krásno, to bude hračka a moc se těším na výsledek.
Pusinku a ležet :-))
Lenka

Evík řekl(a)...

Evík si žádné díky nezaslouží :-D, děkovat můžeme jen andílkovi jménem Jutta ♥♥♥. Je to poklad ♥♥♥. Na přestavbu se tedy moc těším, jelikož jsme měla pocit, že už je vše OK a jen chybí udělat fasáda :-D. Ale vidím, že se pletu...těším se na fotky ♥♥♥. Jinak děkuji za optání, už je to celkem OK jen mě čeká ještě v lednu operace :-)

Susie řekl(a)...

Liebe Nik, viel Freude habe ich 100% :-))♥ ♥ ♥.

Leničko, se tu červenám,.. a už se těším až budeme vymýšlet .-) Znáš mě, když něčím žiju tak naplno hihihihi

Evíčku♥ ♥ ♥. No a jinak.. ano chybí jen fasáda a venek.. ale rozhodli jsme se pro úpně novou přístavbu.. a to stávající v podstatě tolik obývat pak nebudeme, vidím to hotové tak za 3 roky.. No snad to vše klapne :-)) už se na to těším :-))

Katerina řekl(a)...

Zuzi, tak s takovou to inspiraci vam ta prestavba pujde jedna radost :o) Musim rict, ze te za to obdivuji. My staveli jen zimni zahradu a jeste ted se z toho nemuzu vzpamatovat... Tak vam preji, at jde vse jako po masle a vy si brzy hovite na novem. Hezky den, Katerina

Anonymní řekl(a)...

Zuzanko, tak to je tedy slovo do pranice! :-) také jsem si myslela, že už máte až na fasádu hotovo! Budu se těšit na fotoreportáž a úplně nejvíc na doladění tvým jemnocitem :-*
Měj krásné dny, moc pozdravů posílám ♥♥♥
evice

Susie řekl(a)...

Katko :-)) sama jsem na to zvědavá... plány a realita.. hihihi *** uvidíme, uvidíme.. :-)

Susie řekl(a)...

Evičko, no mysleli jsme si to samé hihi..ale nakonec nám nedala spát stáj vedle ložnice s otevřeným stropem a nádherný prostor - podkroví, které navazuje v hořejšku... takže se tam probouráme..,a .. máme na 3 roky co dělat hihihi... držre nám palečky :-))

Anonymní řekl(a)...

Budu držet pěsti, ať máte hodně štěstí! Vy to zvládnete o tom žádná! A ten prostor.... upřímně v dobrém.... závidím :-)
evice

Okomentovat

♥ Děkuji za návštěvu ♥