úterý 7. května 2013

Högl

aneb splněný sen...

Už když jsem četla Se šarmem Pařížanky od Ines de la Fressange, zamilovala jsem se do jejích balerínek a lodiček s výraznou hranatou přeskou.

Jsou naprosto dokonalé, šarmantní a ..... a taaaaaaaaaaak francouzské.......


Dá se říci, že jsem podobný styl našla snadno, a to u Bati, který rovněž prodává kvalitní značku Högl. Varianta je vždy v typu balerínek a lodiček. Ač miluji pohodlí balerínek, přece jen jsem pokukovala po vyšší variantě, která postavě i noze více lichotí
 ( pokud tedy nemáte taaak dlouuuhé nohy - jako Ines) .-)
 
Ano, našla jsem je snadno... hihihi.., ale v podstatě ode dne, kdy jsem dočetla knihu do dneška ....
mi trvalo, než jsem se osmělila udělat si tu radost a stát se jejich majitelkou.
 
Musím se docela smát.., protože jsem chodila tu nádheru k Baťům očumovat - asi rok?
Mezitím se tam prostřídaly různé typy přesek...
naposledy krásná stříbrná...
... nevím nač jsem tak dlouho čekala..
 
Snad mi došlo, že tu dlouhou a šik sukni s velkým rozparkem  - co mám už asi půl roku ve skříni, nemohu skutečně vzít k balerínkám .-)
.. navíc jsem dnes.... udělala poslední zkoušku..
 
ANO..
 JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
a tak jsem se rozhodla, že si při polední pauze udělám radost a zajdu k Baťovi OČUMNOUT nové Höglovky. Přiznám se, že jsem neměla v úmyslu je kupovat.
Byly tam..  černá lakovaná useň... přeska černá - přesto opět výrazná - přitom více se hodící .-)
Jediné v mé velikosti, typ balerínek neměli, ale kdo by chtěl balerínky, když po vklouznutí do lodiček máte pocit, že nemáte na noze podpatky, ale bačkůrky!
 
A BYLO ROZHODNUTO.
 
NAČ ČEKAT???
 
tradááááááááááááááááááááááá
 
to jsou ony
 
 
 
 
A co vy?
 
Jakou oblíbenou a vyzkoušenou značku obutí máte?
 
Napište....
 
já si jdu zatím natáhnout mou nejvyzkoušenější značku...
.. vlastně neznačku .-)
 
obyčejné
černé
holiny
 
:-) a jdu nakrmit tu naši havěť .. hihihi..
 
Krásný večer
 
:-)
 
***Susie***

8 komentářů:

 1. Zdravím Zuzanko,gratuluji ke zkoušce,zvláště když byla poslední-to je velká úleva!Co jsi studovala?Syn dnes udělal první "předtermínovku" v tomto semestru.
  Botičky jsou krásné!Já mám z minulé sezony od stejné značky kožené,lakové balerinky v temně ostružinové barvě.Po straně jsou hodně vykrojené a na noze je takřka necítím.
  Jinak boty si většinou vozím z Itálie.Oblíbenou značku sice nemám-kupuji podle toho,jaké barvy se mi zrovna hodí,nebo se mi zkrátka nějakým detailem líbí.Ale lodičky miluji od Menbur.Ovšem je pravda,že většinou trpím.Mám zničené nohy z baletu a jehly,to chce sebezapření :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Krásný den Stellinko :-)), děkuji :-* Studovala jsem zemědělskou fakultu, obor TUSHK... v podstatě od chovu zvířát přes osevní postupy, rostliny, půdu, právní normy a zákony ekologického zemědělství.. až po chemii, ekologii atd. .... vše souvisí se vším :-)Včera jsem odevzdala index a v červnu mě čekají státnice a obhajoba BP.Uteklo to.. ani nevím jak :-)
   Ty balerinky v ostužinové musí být nádherné!No a Itálie... tam mají nádherné kousky, to se nedivím :-))Jéé tak ty jsi baletka? :-) To je krásné..... :-)
   Pohodový volný den ....a ať nožky nebolí:-*

   Vymazat
 2. Tedy,když čtu všechny ty předměty,vážně smekám!Zuzanko,uplynulo mnoho vody,kdy jsem "byla baletka".16let tvrdé i když krásné přípravy a pak jedna chřipka a MUDr.ne zrovna na svém místě... a konec.Osud měl se mnou jiné plány.A je to tak dobře.Vždyť já už bych byla dávno v důchodu :-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak.... vše je tak jak má být, vše má vždy svůj důvod - proč se tak děje .-) ... důležité je, že jsi šťastná :-)

   Vymazat
 3. Zuzanko, nádherně jsi nakoupila, jsou super! A Ty sis to zasloužila po úspěšné zkoušce, ke které Ti ještě jednou gratuluju :-***

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leničko, děkujiii :-)) tak ještě státnice a obhajobu :-)) a pak ... uvidíme :-) objímám

   Vymazat
 4. Zuzi, dodatečně GRATULUJI. Botky jsou též parádní!!! (já jsem objevila zn. Mome Brille) Věrka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :-) na tu značku musím mrknout .-) Děkuji za tip .-)

   Vymazat

♥ Děkuji za návštěvu ♥