čtvrtek 19. září 2013

Setkání

Vždy, když se ochladí a léto nám dává sbohem, začnu přemýšlet o Vánocích,...
.. dekoracích, změně venkovních truhlíků, dárečcích, čím koho překvapím, potěším. Pokaždé si slibuji, že už nenechám nic na poslední chvíli, ale o tom, jak se mi to daří - psát nyní nechci .-)

A tak si tak spřádám vize a plány na ty letošní Vánoce... a BUM....
.. dostala jsem DAR...

                         DAR  v podobě krásné bytosti, se kterou jsem se mohla setkat a  osobně ji poznat....
             .... známe se z virtuálního světa, navštěvuje můj blog, a protože k mé lítosti, nepíše vlastní, něco mi o ní napověděly její komentíky ...

Vše co se děje.. má svůj smysl.. i to, že mi 18.9.2013 vstoupila do života STELINKA.

 Nemohu jinak, ale jak jsem ji uviděla stát za prosklenými dveřmi úřadu.... napadlo mě jediné..
" Se šarmem Pařížanky".. Klidně by to mohla být ona, kdo ji napsal. Krásná drobná dáma s blonďatými vlnami, dlouhými štíhlými nohy ( jak jsem přišla na to, že bude drobná, ale malá???) něžným kukučem,milým úsměvem a takovým ŠARMEM! Veškeré mé představy splnila do puntíku, tedy až na tu výšku :-) a světe div se, i Stelinka si myslela, že jsem nižší postavy a nakonec jsme si koukaly pěkně z očí do očí.. ve stejné frekvenci hihihi..

Určitě se vám to již stalo... někoho vidíte poprvé a máte si stále o čem povídat.. naopak -  toho času je nějak málo! Mluvíte o všem,... sdílíte věci, které nesdílíte běžně s každým... je to o důvěře a pocitu, který z toho druhého vyzařuje... a on vám oplácí stejným.. důvěrou..

Vidíte.. a pak se řekne virtuální svět.. mnoho lidí jej zavrhuje, ale on ten virtuální svět má i ty krásné, pozitivní stránky...
                                             .... které se mění v realitu... .-)
                                                                       a já děkuji za tu svou***

a ještě jedno jsem se ten den naučila..

došlo mi, kolik krás máme před sebou, jen je nevidíme, protože jsme jejich součástí.... a chceme, potřebujeme objevovat jinde..  hledáme krásné uličky v Paříži, Provence,..a nevnímáme, že to samé nám leží u nohou,...  dokud nás někdo neupozorní,... neukáže vlastní pohled...

                      ...a já si slíbila, že až bude čas... a počasí.. vezmu foťák a projdu si centrum města jako turista .-)

Vždyť ta úžasná Stelinka stihla za jedno odpoledne navštívit výstavu, objevit oděvní i jiné galerie, nakoupit v knihkupectví, starožitnostech, antikvariátech, u farmářů.. dokonce v jednom sekáči objevit nádherný šál.. :-O..
... a to ještě jela na Dobrou Vodu, protože slyšela o krásné Křížové cestě.. prošla si jí.. a obdivovala kostel, který právě opravovali a byl tím pádem zavřen,ale ona si zjistila u řemeslníků, kde bydlí farář.. ukecala jeho hospodyni, aby jí k němu pustila, pak ukecala jeho.., aby jí odemkl kostel a nakonec jí provedl i s výkladem :-)


A já se bála, že nebude mít co dělat, než její kamarád vyřídí co má..
:-O

a ještě jsem to teď práskla,.. STELI.... 
se šarmem Pařížanky..


 

a protože máme obě orientační nesmysl.. nebála se Stelinka ani šlápnout na bludný kámen, to ji prý už neohrozí hahaááááA co VY? Také jste díky virtuálnímu světu poznali někoho, kdo vám vstoupil do života? Vídáte se? Jak často? Dělí vás velké vzdálenosti, nebo jste našli spřízněnou duši v blízkém okolí?..

Krásný upršený den...., plný pohodičky... a klidu v duši...

                                                                                    ***Susie***


10 komentářů:

Kudrlinka řekl(a)...

Zdravím Zuzanko,
já se zatím s nikým jehož blogy pravidelně(dá se říct denně:-)navštěvuju, nesetkala...ale často si říkám, jaké by to bylo..minimálně s jednou nebo dvěma osůbkama by souznění, o kterém píšete v článečku,určitě nastalo..:-D))Markéta z Valašska

Lucie řekl(a)...

Ahoj, Zuzí, muselo to být krásné a silné setkání!!! Já mám takhle taky svou "virtuální komunitu", jejíž část přešla ve skutečné fyzické kamarádky, se kterýma chodívám na kafe, sdílím radosti i starosti. Jedna z virtuálních se stala i rodinnou přítelkyní, seznámila mě s mým mužem (svým dlouholetým kamarádem), takže se často a rádi navštěvujeme.
Přeju spoustu takových krásných setkání! A taky hezký víkend!!! L.

Ilona Ř. řekl(a)...

Zuzanko,
já mohu potvrdit, že virtuální svět mi dal a stále dává mnoho, hlavně ty virtuální, ale už i skutečné přítelkyně !
Na další otázku znáš odpověď ;-)
Já díky tvým jedinečným svatebním fotkám poznala osobně Lennku♥
Je nejen naší rodinnou fotografkou, spřízněnou duší, ale i naše holky jsou kamarádky :-)
Dále Helenku, Věrku, Jitku, jsou z okolí, s těmi se pravidelně vídáme na kávičce a také Lenku včelku od Vás z jihu, s kterou se vidíme 1 x ročně, ale vždy to jsou to moc příjemná setkání.
Třeba i s tebou se někdy a někde osobně potkám!
Krásný víkend!

Carolina Mia řekl(a)...

... je pravda, že jsme si zde zvykly na virtuální komunikaci a když má dojít k té osobní, je tu jakási pomyslná hranice ostychu. Navštívila jsem jedno odpoledne při procházce starou částí Pardubic krámek, kde byla majitelka a blogerka NIKIZI. Setkání bylo kratičké, zato velice příjemné. Na další se chystám se spřízněnou duší Mončou (u nás na kopečku) a když tomu budou nakloněny hvězdy, třeba se někdy zajedeme podívat s Carolinkou i k vám na kozičky :-)Věrka

Lennka řekl(a)...

Zuzanko krásné pondělní ránko, Stelinka je nádherná žena a mám velkou radost, že jste se potkaly! ;-)
Jak sama víš, mě dal virtuální svět hodně, nejen muže, ale i úžasné přítelkyně, kamarádky. No a taky přece TEBE a jak tu krásně píše Ilonka, i jí a její krásnou rodinu. A taky holky ze selskýho, no kolik jich je? MOC a všechny je mám moc ráda :-)) S někým jsme v kontaktu víc, s někým méně... Mně dal virtuální svět mnoho. Ono najít podobně zaměřené lidi není tak snadné, díky blogu je to o něco snadnější ;-)
Ale také je to i obráceně, virtuální svět mi i vzal, a to čas například u skype. A tak od narození Sáry je vypnutý a já zase stíhám všechno :-D

Pusinku ♥

Susie řekl(a)...

Markétko, děkuji za komentík.. věřím, že ano... já sama mohu potvrdit, že pořekadlo: Vrána k vráně sedá.. a s malou úpravou: podobný podobného si hledá... platí doslova :-) .-) Mějte se krásně :-))

Susie řekl(a)...

Lucinko, bylo :-) .. jéé to je krásný :-))) to gratuluji :-) I Tobě přeji spousty krásných lidiček kolem sebe***

Susie řekl(a)...

Ilonko :-) vím a moc mne to těší.. Lenička je úžasný člověk.... i já měla to štěstí, že jsem ji díky.. sice ne blogerskému,ale virtuálnímu světu kdysi poznala :-) vstoupila mi do života a už tam zůstala :-)
Kdo ví... co nám Vesmír přinese :-)) nic není nemožné :-)

Susie řekl(a)...

Věruško, já spíš vždy než ostych cítím jakési vzrušení... a odpovědnost.. vzrušení z toho jaká ta osůbka bude skutečně... a odpovědnost za sebe, zda já splním očekávání.. :-))

Susie řekl(a)...

Leničko.. počet holek ze selského .. si netroufám ani odhadnout :-) ale byly to časy.. co hihihi..a máš pravdu.. samý fajn holky :-)) A jak jsem psala výše.. Děkuji za Tebe ♥♥♥ a věřím, že by bylo nádherné setkání.. Ty, Stelinka a já, protože jsme skutečně naladěné na stejnou notu...

Okomentovat

♥ Děkuji za návštěvu ♥